Gigantic: Dwójka nowych bohaterów w kreskówkowym MOBA

06.02.2015 o godzinie 15:00 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry do pobraniaMOBA

Gigantic

Gigantic

Developerzy ze studia Motiga nie zaprzestają prac nad Gigantic. Zanim padnie ostatnie słowo w temacie finalnego kształtu tego tytułu z gatunku MOBA minie pewnie jeszcze trochę czasu. Dobra wiadomość jest jednak taka, że możecie mieć czynny udział w rozwoju gry, dzięki przekazywanemu przez was feedbackowi.

Gra pozostaje cały czas w fazie Closed Alpha, wystarczy jednak na jej oficjalnej stronie zarejestrować się jako kandydat na testera, żeby rozpocząć własną przygodę na arenie (albo przynajmniej dać sobie na to szansę, bo z kluczami różnie bywa). Zerknijmy tymczasem co dzieje się za kurtyną zamkniętych testów Alpha.

W świecie Gigantic pojawili się właśnie 2 całkowicie nowi bohaterowie. Poznajcie Mozo i Griselmę.

Mozo (po lewej) i Griselma

Mozo

Wyjątkowo uzdolniony, zwierzakopodobny bohater, który do pefekcji opanował sztukę miotania zaklęciami. Teleportacja, spowalnianie przeciwnika czy czar unieruchamiający to tylko niektóre z trików, którymi na arenie potrafi posługiwać się fioletowy spryciarz.

Griselma

Mistrzyni zastawiania pułapek i przywoływania bestii. Potęga wiedzy tajemnych w których posiadaniu jest bohaterka sprawia, że lepiej nie wchodzić jej w drogę. W sprzyjających momentach potyczki, może skutecznie zaatakować – w chwilach zagrożenia natomiast, po prostu rozpływa się w powietrzu...

Źródło: Newsletter
Idź do strony gry Gigantic
Gry do pobrania, MOBA, Fantasy
Gigantic ZdjęciaGigantic Zdjęcia
Idź do strony gry
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Gigantic Tags
  • gigantic
  • gry do pobrania
  • gigants
  • top 5
  • motiga
  • gry akcji
  • gra karciana